top of page

BALANCEOIL+

large_BalanceOil-300ml-group-960x960px.p

BalanceOil+ je přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem olivových polyfenolů, Omega-3 a vitaminu D3. Bezpečně upravuje a udržuje hladiny EPA + DHA a rovnováhu Omega-6:Omega-3 ve vašem těle a chrání vaše buňky před oxidací. Obsahuje prémiovou směs olejů získaných z divokých malých ryb a předsklizňového extra panenského olivového oleje.

Co obsahuje: směs Omega-3 mastných kyselin, polyfenolů a vitamínu D.

S čím Vám může pomoci: dosáhnout správného poměru Omega-6 a Omega-3, což je klíčové k řešení chronického zánětu v těle jako hlavní příčiny civilizačních chorob. Tím přispívá k normální funkci mozku, srdce a cév (vysoký krevní tlak, cholesterol a tuky), imunitního systému (obsahuje vit. D), kloubů a kostí, a dalších. Je unikátní svým složením, které podporuje maximální vstřebávání všech složek.

Objednání nebo více informací zde:  zinzino-info@post.cz

BalanceOil

ZINOBIOTIC+

ZinoBiotic+ je vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny. Tato vláknina je metabolizována v tlustém střevě, kde podporuje růst zdravých bakterií. ZinoBiotic+ pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle a udržovat zdravou hladinu cholesterolu. Vláknina podporuje mnoho zdravých funkcí střeva.

large_301390-ZinoBiotic-PLUS-960x960px.p

Co obsahuje: směs 8 druhů prebiotických vláknin (rezistentní kukuřičný škrob, zelené banány a brambory, inulin a fruktooligosacharidy z kořene čekanky, ovesné beta-glukany, plevy psylia a guarová guma).

S čím Vám může pomoci: přispívá k nastolení správného rozložení střevních bakterií ve střevě (čistá a zdravá střeva = vyvážený mikrobiom = správná imunita a pozitivní ovlivnění emocí = dobrá nálada), ovlivňuje funkci střev a pravidelnou stolici, snižuje hladinu cukru v krvi po jídle, snižuje hladinu cholesterolu. Vhodné užívat při a po terapii antibiotiky k obnovené správné střevní mikroflóry.

Objednání nebo více informací zde:  zinzino-info@post.cz

ZinoBiotic

XTEND+

Xtend+ je veganský, zcela přírodní moderní doplněk stravy pro podporu imunity, který perfektně doplňuje BalanceOil a ZinoBiotic. Byl vytvořen pro podporu vašeho imunitního systému. Obsahuje mikronutrienty a fytonutrienty, včetně 22 základních vitamínů a minerálů a purifikovaných 1-3, 1-6 beta-glukanů získaných z pekařského droždí. 

large_302200-Xtend-PLUS-front-960x960px.

Co obsahuje: 22 základních vitamínů a mineralů, 1-3, 1-6 beta-glukany.

S čím Vám může pomoci: Xtend řeší zánět v problematické části těla, a tou je břišní tuk, který sám o sobě je zdrojem zánětu. To přináší zvýšené riziko cukrovky, onemocnění srdce a další problémy. Je vhodný také na záněty v dutině ústní (zanětlivé onemocnění dásní). Abyste získali stejné množství všech živin obsažených v Xtend+ z potravin, museli byste denně sníst více než 3000 kilokalorií z těch nejvýživnějších potravin.

Objednání nebo více informací zde:  zinzino-info@post.cz

Xtend

PROTECT+

Protect+ je zcela přírodní doplněk stravy, který podporuje normální funkce vašeho imunitního systému, abyste zůstali zdraví a cítili se dobře. Obsahuje účinné veganské vitamíny D3 a C, které přispívají k normálnímu imunitnímu systému, a vysoce účinné, klinicky prokázané 1-3, 1-6 beta glukany. Přípravek Protect funguje nejlépe při každodenním užívání, neboť klíčové buňky zajišťující přirozenou imunitu se obnovují po 1-2 dnech, a aby správně fungovaly, potřebují určitou přípravu (tzv. „priming“).

large_Protect+front-960x960px.png

Co obsahuje: vitamín C, vitamín D, 1-3, 1-6 beta-glukany.

S čím Vám může pomoci:  podporuje váš imunitní systém a udržuje jej v tom nejlepším možném stavu.

Vitamín D je zcela zásadní pro aktivaci veškeré imunitní obrany našeho těla a bez dostatečného příjmu tohoto vitamínu je imunitní systém méně schopný bojovat proti infekcím v těle.
Oxidační stres v našem těle je různý jak v jednotlivých obdobích našeho života, tak v jednotlivých dnech. V situacích, kdy oxidační stres narůstá, například následkem znečištění vzduchu, vystavení teplu a slunci, cestování a intenzivního cvičení, naše tělo potřebuje více antioxidantů. Antioxidanty hrají důležitou roli interních neutralizátorů a chrání naše buňky před oxidačním poškozením. Protect+ obsahuje vysoce účinný antioxidant známý jako vitamín C, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Objednání nebo více informací zde:  zinzino-info@post.cz

Protect

VIVA+

Viva+ je zcela přírodní výživový doplněk, který byl vyvinut pro úlevu od stresu, zlepšení nálady a posílení pocitu životní pohody. Podporuje zdravou funkci nervového systému a mozku, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

large_Viva-Plus-front-960x960px.png

Co obsahuje: šafrán, hořčík, jód, vitamín C, kopmlex vitamínů B.

S čím Vám může pomoci: přírodní produkt, který přispívá k úlevě od duševní únavy, zmírňuje stres, úzkost, pomáhá při nespavosti. Přispívá k normální psychické činnosti. Účinkuje do 24 hodin.

Objednání nebo více informací zde:  zinzino-info@post.cz

Viva

LEANSHAKE

Nápoj LeanShake od společnosti Zinzino je vynikající a výživná náhrada jídla pro ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho užívání vede ke ztrátě tuku a tvorbě svalové hmoty a zároveň vyrovnává váš mikrobiom, což přispívá ke zdraví střev.

Nápoj LeanShake je bohatý na bílkoviny a vlákninu a obsahuje vitaminy, minerály a řadu dalších živin. Neobsahuje lepek ani sóju, má velmi nízký glykemický index / glykemické zatížení a obsahuje pouze přírodní příchutě.

leanshake.png

Co obsahuje: LeanShake je připravený z nejlepších dostupných bílkovin, vlákniny, mastných kyselin, vitamínů a minerálů, aby poskytoval optimální účinky při hubnutí a sportu.

S čím Vám může pomoci: hubnutí, tvorba svalové hmoty, dosáhnout rovnováhy ve střevech.

Objednání nebo více informací zde:  zinzino-info@post.cz

LeanShake
bottom of page